درباره گوشی پلازا

درباره ما
درباره ما

داستان گوشی‌پلازا

وبسایت گوشی پلازا دارای سابقه ای تقریبا 17 ساله در بازار تکنولوژی و IT کشور است . مدیران سایت که سالها قبل ایده واردات و توزیع گوشی موبایل بصورت عمده در کشور را در سر می‌پروراندند ، حالا با وارد شدن به عرصه اینترنت و تکنولوژی مجازی تصمیم به اجرای وبسایتی جهت فروش محصولات خود در سطح اینترنت گرفته اند .

این وبسایت که بخش کوچکی از مجموعه عظیم گوشی‌پلازا است ، قرار بر این دارد که محصولات خودرا بدون واسطه و با قیمتی کاملا منصفانه و عادلانه به مصرف کنندگان عرضه دارد . نکته حائز اهمیت در این فروشگاه علاوه بر قیمت بسیار مناسب ، تصمیم به ارائه خدمات کاملا نوین می باشد .

تیم گوشی‌پلازا آماده است تا با تکیه بر نیروهای جوان و شایسته ، وبسایتی را برای ارائه خدمات و محصولات برتر خدمت تمامی هموطنان گرامی عرضه دارد .

چرا گوشی پلازا
چرا گوشی پلازا

به سه دلیل مهم :

قدمت و تجربه بالا

به کمک تجربه 17 ساله مدیران گوشی‌پلازا در زمینه ارائه صحیح خدمات و مشتری مداری بسیار بالا ؛ و نیز ارائه محصولات معتبر و به‌روز ، خیال شما از بابت خرید آسوده خواهد بود.

قیمت های مناسب

به دلیل ماهیت عمده فروشی گوشی‌پلازا و خرید بدون واسطه از واردکنندگان ؛ ارائه قیمت های مناسب از خصوصیات بارز این وبسایت است .

مهلت تست 7 روزه

خریداران می‌توانند در صورت اشکالات و ایرادات ظاهری و یا نرم افزاری تا 7 روز محصولات بدون گارانتی را به وبسایت گوشی‌پلازا مرجوع نمایید .

از زبان اعداد و ارقام :

0
+
هزار سفارش
0
اعضای تیم
0
HR
پشتیبانی آنلاین
0
+
سال سابقه کار
0
%
رضایت مشتریان
نظرات کاربران

این وبسایت تنها وبسایتی بود که نسخه LLA رو موجود داشت و منم بلافاصله بعد از مطمئن شدن از این موضوع محصول رو خریدم و برای من ارسال کردن .

محسن روشنی

محسن روشنیخریدار گوشی A51

قبل از ارسال بصورت دقیق در مورد گارانتی و شرایط فعالسازی گوشی بهم توضیح دادن و گوشی خیلی سریع به دستم رسید ؛ درضمن جعبه دستگاه پلمپ بود .