AboutUs_Banner_800x450

درباره گوشی پلازا

چند سالشه؟

شرکت نامیرا همراه پارس، توسط مدیرانی ایجاد شده که بالای 20 سال در بازار موبایل کشور درحال فعالیت و توسعه کسب و کار هستن. فروشگاه گوشی پلازا به عنوان بستر آنلاین این شرکت از سال 96 فعالیت خود را شروع کرده است.

AboutUs_Banner_Middle_800x450

پیام مدیریت

«ما تو مجموعه گوشی پلازا قصد داریم علاوه بر ایجاد بستری امن برای خرید گوشی تلفن همراه، رابطه ای دوستانه بامشتری هامون ایجاد کنیم؛ تا هر زمانی که نیاز به خرید مجدد انواع گوشی موبایل، تبلت، کنسول بازی و … داشتن، اولین فروشگاهی که به ذهنشون برسه قطعا گوشی پلازا باشه.»

مدیریت نامیراهمراه

اهداف جاری

سوالات پر تکرار

بله، شما با مراجعه به آدرس فروشگاه ذکر شده در صفحه تماس با ما میتوانید به صورت حضوری از محصولات موجود خریداری نمایید.

پلازا کلمه ای اسپانیایی بوده و در لغت به معنی میدان می‌باشد؛ ولی به مرور زمان به مکان هایی که پاتوق شهروندان برای خرید کالا بود، پلازا گفته شد. گوشی پلازا یعنی پاتوق گوشی دوستان و خریداران گوشی.

خیر، فروشگاه گوشی پلازا بصورت اینترنتی بوده و فقط یک آدرس برای تحویل حضوری محصولات به مشتریان دارد که در صفجه تماس باما درج شده است.

پاسخ این سوال در کیفیت ارائه خدمات به مشتریان نهفته است؛ با توجه به سیاست های مشتری مداری و رضایت خریداران، اولویت گوشی پلازا در ارائه هرچه بهتر خدمات بوده و صرفا با اضافه کردن محصولات زیاد سعی در جذب همه مشتریان ندارد …

گوشی پلازا نماد قدمت و خلاقیت

ما تو گوشی پلازا قصد داریم همیشه بروز باشیم و محصولات و خدمات آپدیتی رو ارائه بدیم.

نظرات و پینشهادات خودتون رو بصورت مستقیم با مدیریت درمیون بزارید : info@gooshiplaza.com