مراحل ثبت سفارش تا دریافت محصول

چگونه سفارش خودرا ثبت کنیم؟

عمده ترین سوالی که هنگام مواجه شدن با یک وبسایت فروشگاهی برای ثبت سفارش پیش میاید ، بحث چگونگی ثبت سفارش و طی کردن مراحل خرید است ؛ با پیچیده تر شدن روز به روز تکنولوژی همه ما به دنبال انتخاب ساده ترین روش برای انجام کارها هستیم و حوصله طی کردن چنددقیقه ای مراحل خرید را نداریم . بنابراین ما در گوشی‌پلازا تمام سعی خودرا کرده ایم که با بالاترین کیفیت ممکن و البته ساده ترین روش مراجل خرید را برای شما قابل انجام و ساده کنیم .

برای این منظور توجه شما را به مشاهده ویدئو 1 دقیقه ای زیر جلب میکنیم:

روش های ثبت سفارش

اینترنتی

ثبت سفارش آنلاین

با مشاهده آموزش بالا شما به راحتی می‌توانید  بعد از انتخاب محصول مورد نظر و اضافه کردن آن به سبد خرید ، سفارش خودرا ثبت نمایید ؛ بعد از ثبت سفارش کارشناسان فروش گوشی‌پلازا با شما تماس گرفته و سفارش شمارا پیگیری می‌نمایند. درصورت عدم تماس کارشناسان میتوانید با ارائه شماره پیگیری سفارش خود ، از آخرین وضعیت آن در واحد پردازش سفارشات مطلع شوید.

تلفنی

ثبت سفارش تلفنی

درصورت عدم دسترسی به اینترنت ویا به هر دلیلی شما میتوانید با فروشگاه تماس گرفته و سفارش خودرا به صورت تلفنی ثبت نمایید. این شیوه برای ساکنین استان هایی خارج از تهران ملزم بودن پرداخت مبلغ سفارش را به همراه داشته و شما باید سفارش خودرا پرداخت نمایید. ساکنین شهر تهران میتوانند از امکان پرداخت هنگام تحویل (در محل) استفاده نمایند.

مراجعه حضوری

ثبت سفارش حضوری

این امکان برای آن دسته از دوستانی قرارداده شده که هنوز از خرید حضوری در سطح شهر لذت می‌برند و خواهان سریعتر دریافت کردن محصولشان هستند. کارشناسان فروش گوشی‌پلازا مشتاقانه منتظر حضور گرم این افراد در دفتر فروشگاه هستند. و نیز لازم به ذکر است که در این روش به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر از الزامات خرید می‌باشد.

سفارش خودرا چگونه پرداخت کنیم؟

در ایران پرداخت سفارشات همیشه از دغدغه های خرید اینترنتی بوده ؛ چراکه اطمینان و اعتماد به یک فروشگاه “فیزیکی” کاملا طبق تجربه بدست می‌آید ؛ از این رو مشتریان آنلاین با توجه به این موضوع به یک فروشگاه اینترنتی جدید نمی‌توانند اعتماد کنند. اما با اینترنتی شدن بیشتر فعالیت های کشور و رشد کسب و کارهای آنلاین ، وزارت صنعت معدن و تجارت با اجرای طرح “نماد اعتماد الکترونیک” این مشکل را به کلی حل کرده و باعث آن شده که کاربران به راحتی به هر کسب و کاری اعتماد کنند. درحال حاضر بالاترین سطح نماد اعتماد الکترونیک ، 1 ستاره است که فروشگاه گوشی‌پلازا نیز آن را داراست؛ این بدان معناست که گوشی‌پلازا برای خرید اینترنتی و پرداخت کامل وجه هر سفارش یک فروشگاه معتبر است. علاوه بر آن قدمت 17 ساله این کسب کار در بازار فروش فیزیکی نیز باعث آن شده که مشتریان زیادی به این فروشگاه اعتماد کرده و با اطمینان خرید کنند.

شیوه های پرداخت مبلغ سفارش

پرداخت اینترنتی با کارت های عضو شتاب

پرداخت آنلاین

درصورت دارا بودن رمز دوم پویا ، شما میتوانید مبلغ سفارش خودرا بصورت اینترنتی از تمامی کارت های عضو شبکه شتاب بانکی پرداخت نمایید. توجه داشته باشید در صفحه درگاه بانک به هیچ عنوان از دکمه های “Back” و “Refresh” مرورگر خود استفاده نکنید! چراکه احتمال دارد سفارش شما پرداخت نشده ولی پول از حساب شما کسر گردد؛ که دراین صورت مبلغ ظرف 72 ساعت عودت داده خواهد شد.

واریز به حساب/کارت به کارت

کارت به کارت / واریز به حساب

یکی دیگر از روش های پرداخت ، واریز مبلغ کل سفارش به حساب های معرفی شده از طرف گوشی‌پلازا است . کافی است پس از انتخاب این روش و ثبت سفارش با فروشگاه تماس گرفته و از کارشناسان فروش درخواست اطلاعات حساب بانکی جهت واریز وجه نمایید و پس از واریز مبلغ مذکور، شماره پیگیری تراکنش و چهاررقم آخر کارت پرداختی را به واحد مالی/کارشناسان فروش اعلام فرمایید .

پرداخت هنگام تحویل کالا ( درمحل )

پرداخت در محل

این روش برای کسانی مناسب است که دسترسی به رمز دوم پویا نداشته وبرای واریز وجه به حساب یا کارت نمی‌خواهند از منزل خارج شوند؛ در اینصورت پس از هماهنگی واحد ارسال با مشتری ، پیک موتوری به همراه دستگاه کارتخوان بانکی سفارش درخواستی را به شما میرساند و شما میتوانید مبلغ سفارش خودرا با کارت عابربانک خود پرداخت نمایید . نکته: کارت پرداختی باید به نام تحویل گیرنده باشد .

محصول چگونه به دست ما میرسد؟

این سوالی است که بارها از ما پرسیده شده است؛ گوشی‌پلازا همواره در تلاش است تا سفارشات مشتریان را با بالاترین ضریب ایمنی و سلامت به دستشان برساند. روش هایی که در زیر عنوان شده متداول ترین شیوه های ارسال کالا در گوشی‌پلازا است با این حال درصورتی که مشتری روش خاصی را برای ارسال خود انتخاب کند ؛ مانند: شرکت های خصوصی ارسال کالا. بخش ارسال گوشی‌پلازا پس از بررسی و حصول اطمینان با شیوه انتخابی مشتری کالا را به دست ایشان می‌رساند.

* در صورتی که بسته دریافتی محصول به هر شکلی باز شده بود و یا از حالت متعارف خارج شده بود ، از تحویل کالا خودداری کرده و مراتب را سریعا به فروشگاه اعلام نمایید.

پیک موتوری ( فقط شهر تهران )

پیک موتوری

برای مشتریان تهران ، شیوه ای با عنوان پیک موتوری قرارداده شده که به خریداران این امکان را می‌دهد سفارش خودرا در سریعتر حالت ممکن دریافت نمایند.

پست پیشتاز ( سراسر ایران )

پست پیشتاز

مرسولات در قالب “پست پیشتاز” از دفتر گوشی‌پلازا به سراسر ایران توسط قدیمی ترین و معتبرترین شیوه ، ارسال می‌شوند.

تیپاکس ( شهر های تحت پوشش )

تیپاکس

شرکتی خصوصی که با اطمینان بالا همه محصولات را با سرعتی فوق العاده ( نهایتا 48 ساعت ) به سراسر ایران در شهرهای تحت پوشش خود ارسال می‌نماید.

برای دریافت خیلی فوری مرسوله خود در تهران حتما قبل از ثبت سفارش با کارشناس فروش در واتساپ (09901161707) در تماس باشید.